O nas

 

Każdy ma w sobie potencjał do bycia lepszą wersją siebie. Czasami wystarczy tylko ten jeden właściwy IMPULS, by zmienić swoje życie. Nasze Centrum stworzone jest po to , by pomóc go wywołać.

Powstało ono z myślą o dzieciach z różnymi trudnościami rozwojowymi.

W Centrum Rozwoju – Impuls zapewniamy szeroki zakres usług diagnostycznych i terapeutycznych. Pracujemy tak, by czas u nas spędzony był dla każdego świetną zabawą i przynosił oczekiwane rezultaty.

Oferujemy profesjonalne wsparcie następujących specjalistów:

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku niemowlęcym oraz starszych. Trening Umiejętności Społecznych oraz Socjoterapia to zajęcia grupowe dla dzieci w wieku szkolnym. Organizujemy również zajęcia korekcyjno- kompensacyjne oraz korepetycje indywidualne z każdego przedmiotu według potrzeb dziecka.

Każdy Pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego w terapii kierujemy się indywidualnym podejściem, przestrzegamy zasad etyki oraz tajemnicy zawodowej.

Pamiętaj, dziecko rośnie tylko raz, jutra nie cofniesz, a każdy dzień w jego rozwoju jest na wagę złota. Dlatego nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację.

ADRES

ul. Łąkowa 1F,
56-400 Oleśnica

TELEFONY

+48 535 939 292
+48 530 805 065

KONTAKT Z NAMI

EMAIL:
biuro@centrum-impuls.pl

© Copyright 2017 IMPULS - All Rights Reserved