Szkolenia i Coaching

Wróć do oferty

Szkolenia i Coaching

Szkolenia

Organizujemy szkolenia i warsztaty dla rodziców oraz nauczycieli szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobków.

Szkolenia odbywają się w siedzibie Centrum Impuls oraz na zaproszenie placówek oświatowych na terenie całej Polski.

W celu przygotowania indywidualnej oferty szkoleniowej dla rad pedagogicznych według Państwa potrzeb, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 535 939 292.
Aktualne oferty szkoleń znajdują się na stronie (tu wpisać str fb)


Czym jest coaching

W zachodnim świecie już od ponad dwudziestu lat coaching uznawany jest za jedną z najbardziej efektywnych metod rozwoju całych przedsiębiorstw, organizacji oraz indywidualnych osób. Jego popularność wynika z faktu, że przynosi natychmiastowe efekty.


Coaching jest procesem wzmacniającym rozwój kompetencji każdego człowieka. Coaching inspiruje i pomaga rozwijać nowe strategie zachowań oraz osiągać zamierzone cele. Sprawia, że człowiek lepiej wykorzystuje swoje zasoby i naturalne zdolności, staje się bardziej otwarty i kreatywny na nowe rozwiązania i w końcu poznaje swoją motywację, dzięki której osiąga wyznaczone cele.

Jak przebiega sesja coachingowa?

Coaching to proces. Aby zmiana mogła nastąpić potrzeba czasu, dlatego proces coachingowy zwykle trwa kilka sesji. Coach wspiera klienta w procesie jego zmiany i osiąganiu jego celów, towarzyszy mu w odkrywaniu tego, co dla klienta ma największe znaczenie. Coach pracuje zgodnie z kodeksem etycznym, zapewniając klientowi poufność oraz poczucie bezpieczeństwa.
Oferujemy Państwu sesje coachingowe z doświadczonym i dyplomowanym coachem- Dominiką Gajewską. Posiada studia z zakresu coachingu, międzynarodowy egzamin ICF, jest członkiem ICF Poland oraz ICF Global, pełni funkcję Zastępcy Dyrektora ICF oddział Dolnośląski,
posiada udokumentowane godziny sesji indywidualnych oraz grupowych.

Dla kogo coaching?

W Centrum Impuls oferujemy Państwu life coaching, biznes coaching, edu- coaching oraz coaching rodzicielski.
Oferta kierowana jest do osób, które pragną uporządkować swoje życie prywatne i zawodowe. Chcą w profesjonalny sposób wyznaczyć swoje cele i dowiedzieć się jak je realizować, aby osiągnąć zamierzone efekty. Coaching kierowany jest również do osób, które chcą osiągnąć równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, osób które potrzebują zmian i konkretnego planu działania.
Oferujemy również coaching dla rodziców, którzy stoją przed wielkimi wyzwaniami i spełnieniem się w roli najlepszych rodziców na świecie. Podczas sesji pomagamy rozwijać kompetencje rodzicielskie oraz wspieramy we wszystkich trudnościach z jakimi spotykają się rodzice wychowujący swoje pociechy. Pracujemy nad zaburzeniami emocjonalnymi dzieci, nad zrozumieniem trudnych sytuacji np. choroby, traumy, trudności w nauce. Pracujemy również nad wyznaczaniem ścieżek edukacyjnych i kariery dzieci zdolnych.

 

Klinkij tutaj, aby poznać naszych specjalistów zajmujacymi się Szkoleniami.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania


Skontaktuj się z nami

ADRES

ul. Łąkowa 1F,
56-400 Oleśnica

TELEFONY

+48 535 939 292
+48 530 805 065

KONTAKT Z NAMI

EMAIL:
biuro@centrum-impuls.pl

© Copyright 2017 IMPULS - All Rights Reserved